An Agent Profile is your free profile page that enables you to build your personal brand and demonstrate your skills to potential Vendors and Landlords to attract your next site.

Hasan Erdem

TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi

1964 yılında Adıyaman’da doğan Ortadoğu ve Arap turizminin Türkiye’deki marka isimlerinden Hasan Erdem, yaklaşık 35 yıldır kurucusu olduğu Selam Tur ile seyahat acentacılığı yapmaktadır. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden İslam’da Turizm bitirme teziyle mezun olan Erdem, uzun yıllar Bursa ve bölge turizmine önemli katkılarda bulunmuştur.

1999-2007 yılları arasında TÜRSAB Güney Marmara Bölge Başkanlığı’nı yürüten ve 1992’den beri tüm TÜRSAB genel kurullarına katılım gösteren Erdem, öncü projeleri ile turizm sektöründe her zaman hayırla anılmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşların vatandaşlık sahibi olabilmeleri için gereken taşınamaz mülk yatırım tutarının 1 milyon dolardan 250 bin dolara düşürülmesini bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan talep eden ve akabinde hızlıca onay alan projenin de mimarlarından olan Erdem, Kültür ve Turizm Komisyonu üyeliği ve Bursaspor Yönetim Kurulu üyeliği gibi görevlerde bulunmuştur.

Kariyeri boyunca her zaman acenta menfaati ve BTK özerkliği savunucusu olan ve halen TÜRSAB Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunan Hasan Erdem, “Birlikte Güçlü TÜRSAB” hareketinin lideri olarak TÜRSAB başkan adayıdır.

Contact the Agent


    Agent Listings

    No properties available