Sandem Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 18.11.1991 tarihinde kurulmuş 32 yılı aşkın tecrübe ve deneyimi ile Bursa bölgesi merkez olmak üzere, alanında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla nitelikli hizmet veren bir gayrimenkul danışmanlık ve inşaat firmasıdır.

Lüks konut ve ticari gayrimenkulde satış ve kiralama, bireysel ve kurumsal olmak üzere yatırım ve satın almada müşteri temsilciği, pazar araştırması ve proje geliştirme, konut projelerinde fiyatlama yapılması ve satış planlaması hizmetleri, Sandem  Gayrimenkul tarafından profesyonel olarak sunulmaktadır. Çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz.

Bunların yanında Sandem Gayrimenkul şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetini ve güvenlerini kazanmayı öncelik alarak kendi inşaat projelerimizi planlayıp tamamladık. İnşaat projelerimiz dışında yaklaşık 780 dairenin restorasyonunu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirip, teslim edilmiştir.

Firmamız olarak bu hizmetleri vermek için bünyemizde 27 kişi istihdam edilmektedir.

 

Tamamlanan İnşaat Projelerimiz;

Yunuseli Efe Plaza

Yunuseli Erdem 1 Apartmanı

Soğanlı Erdem 2 Apartmanı

Çamlıtarla Erdem 3 Apartmanı

Yenişehir Sandem Plaza

 

Siz de inşaat projelerinizde bize güvenebilirsiniz. Sektördeki en son teknolojileri kullanarak, işimizi mümkün olan en yüksek kalitede tamamlıyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için  ister ticari, ister konut projeleri olsun, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Bizimle çalışarak, inşaat projelerinizin en yüksek kalitede, zamanında ve bütçenizi aşmadan tamamlanacağını garanti ediyoruz.